Σχολικό έτος 2022-23

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

 

ΤΜΗΜΑΤΑ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

Γυμνάσιο

Α1

Ζαφειροπούλου

Α2

Μυστακίδου

Β1

Κουτσουδάκη

Β2

Ζώρα

Γ1

Κάτσουρα

Γ2

Ξουργιά

Λύκειο

Δ1

Σταθόπουλος

Δ2

Παπαδή

Ε1

Μαρούλης

Ε2

Σαλάς

ΣΤ1

Μιχαλολιάκος

ΣΤ2

Κεκροπούλου

 

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ

Πρόγραμμα επικοινωνίας Γονέων Μαθητών Π.Σ.Π.Α. και Διδακτικού Προσωπικού

 

Καθηγητές Ειδικότητα Διδακτική ώρα
1 Αναστασιάδου Αναστασία Τεχνολόγος κάθε Πέμπτη, 4η ώρα
2 Ανδριώτης Νικόλαος Φιλόλογος κάθε Πέμπτη, 3η ώρα
3 Γούβαλη Μαρίνα Φυσικής Αγωγής κάθε Πέμπτη, 5η ώρα
4 Δημητριάδης Παναγιώτης Φυσικός κάθε Πέμπτη, 3η ώρα
5 Δουλφής Γεώργιος Φιλόλογος κάθε Πέμπτη, 6η ώρα
6 Ζαφειροπούλου Ελένη Μαθηματικός κάθε Πέμπτη, 5η ώρα
7 Ζώρα Αννα Φυσικός κάθε Πέμπτη, 4η ώρα
8 Κάτσουρα Παναγιώτα Γερμανικής Γλώσσας κάθε Τετάρτη, 5η ώρα
9 Κεκροπούλου Μαρία Φιλόλογος κάθε Πέμπτη, 4η ώρα
10 Κουλίδου Ιωάννα Γεωλόγος κάθε Πέμπτη, 3η ώρα
11 Κουτσουδάκη Eυαγγελία Γαλλικής Γλώσσας κάθε Πέμπτη, 2η ώρα
12 Μακρινός Παναγιώτης Βιολόγος κάθε Τρίτη, 2η ώρα
13 Μαρούλης Διονύσιος Φιλόλογος κάθε Πέμπτη, 4η ώρα
14 Μιχαηλίδου Ματίνα Μουσικός κάθε Πέμπτη, 5η ώρα
15 Μιχαλολιάκος Αντώνιος Χημικός κάθε Πέμπτη, 3η ώρα
16 Μουέ Πηνελόπη Φιλόλογος κάθε Τρίτη, 4η ώρα
17 Μπεκρή Σοφία Φιλόλογος κάθε Πέμπτη, 5η ώρα
18 Μυστακίδου Κυριακή Θεολόγος κάθε Πέμπτη, 4η ώρα
19 Ξουργιά Πολυξένη Φιλόλογος κάθε Πέμπτη, 5η ώρα
20 Παπαδή Μαρία-Ειρήνη Βιολόγος κάθε Πέμπτη, 4η ώρα
21 Παπαδοπούλου Αννα Αγγλικής γλώσσας κάθε Πέμπτη, 3η ώρα
22 Παπασπύρου Αγγελική Φυσικής Αγωγής κάθε Πέμπτη, 4η ώρα
23 Ρασιάς Κωνσταντίνος Καλλιτεχνικών κάθε Δευτέρα, 4η ώρα
24 Ρουμπής Νικόλαος Φιλόλογος κάθε Πέμπτη, 4η ώρα
25 Σαλάς Αριστείδης Μαθηματικός κάθε Πέμπτη, 4η ώρα
26 Σκλιάμη Χρυσούλα Πληροφορικής κάθε Πέμπτη, 6η ώρα
27 Σουρή Πηνελόπη Οικονομίας κάθε Πέμπτη 2η-4η και 6η-7η
28 Σταθόπουλος Δημήτριος Μαθηματικός κάθε Πέμπτη, 2η ώρα
29 Σταυροπούλου Κων/να Φιλόλογος κάθε Τρίτη, 4η ώρα
30 Σωτηρίου Κωνσταντίνος Καλλιτεχνικών κάθε Τρίτη, 4η ώρα
31 Τζακώστα Διονυσία Αγγλικής γλώσσας κάθε Πέμπτη, 5η ώρα
32 Τζουρτζιώτη Καλλίτσα Πληροφορικής κάθε Πέμπτη, 2η ώρα
33 Τσελεπίδου Βασιλική Νομικός κάθε Πέμπτη, 5η ώρα
34 Τομάζος Στυλιανός Γαλλικής Γλώσσας κάθε Παρασκευή, 1η ώρα
35 Χριστιάς Σπύρος Μαθηματικός κάθε Πέμπτη, 4η ώρα

 

8:15 - 9:00
9:10 - 9:55
10:05 - 10:50
11:00 - 11:40
11:50 - 12:30
12:40 - 13:20
13:25 - 14:05